Praca w pakowniach owoców

Miejsce pracy: Puławy
Region: Lubelskie
Biuro "Praca31"(KRAZ 17239) poszukuje pracowników do pracy w pakowniach owoców w okolicach Hagi.

Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski, przynajmniej 40-godzinny tydzień pracy, stawkę od 10,35 euro brutto/h.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel: 795 559 70

Oferty pracy Praca31

Poeldijk
tydzień temu z Nuzle
Poeldijk
Pracownik produkcji- Holandia
tydzień temu z lento.pl
2 tygodnie temu z Nuzle

Podobne oferty pracy:

Operator suwnic pomostowych Belgia

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372..

2022-07-01 18:03:08
InterKadra Sp. z o. o
Wczoraj z hrlink.pl

Spawacz zbrojeń Belgia

2022-07-01 15:02:19

zatrudnimy z folii produkcja

Oto, co oferujemy: • Długofalową współprace w oparciu o umowę o pracę na pełny etat • Realną szansę na rozwój zawodowy • Liczne benefity (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie prywatne PZU, zniżki do kina, sklepów i..

2022-07-01 11:14:24
MET Sp. z o.o
Wczoraj z Nuzle

prosta praca na produkcji z folii

Pracownik produkcji – operator maszyn Obowiązki: • Obsługa maszyn tokprodukcyjnych Wymagania: • Chęć do pracy, • Umiejętność pracy w zespole, • Zaangażowanie i dokładność w powierzone zadania. Oferujemy: • Dobre wynagrodzenie • Wdrożenie do..

2022-07-01 11:14:20

z folii produkcja opakowań do pracy Produkcja

Podstawowy zakres obowiązków: -praca na hali produkcyjnej -obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych -zapewnienie ciągłości produkcji, realizowanie planów produkcyjnych; -dbałość o jakość wykonywanej pracy; -bieżąca kontrola jakości produkowanych..

2022-07-01 11:14:11

Elektromonter

Zakres obowiązków:Montaż tras kablowych. Praca na terenie kraju. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

2022-06-30 18:48:57
Elektropaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Monter/ Operator wykończeniowy na produkcji

2022-06-30 15:02:22
2 dni temu z hrlink.pl

Pracownik produkcji - ECO żywność

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA