Praca Praca w opiece we Władysławowie

Znaleźliśmy 2 oferty

Opiekun klienta

Zakres obowiązków:Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych. Kompleksowa obsługa klientów w zakresie produktów i usług. Budowanie pozytywnego wizerunku banku. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: rachun

2024-03-20 18:41:40
do 4900 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Bank Spółdzielczy w Pucku
4,5
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Pucku

Opiekunka dziecięca

Zakres obowiązków:opieka nad dziećmi, organizowanie czasu wolnego, przeprowadzanie zajęć, utrzymanie czystości w placówce Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcąceUprawnienia: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym (wymag

2024-03-27 18:41:49
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Edyta żach edu-child
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Pucku