praca w ochronie NEKLA

Miejsce pracy: Nekla
Region: Wielkopolskie
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
pracownik ochrony - dozoru
Miejsce pracy: NEKLA - obiekt produkcyjny

ZACHĘCAMY DO APLIKOWANIA OSOBY Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI!

Chętnie zatrudnimy również Panie.

Zadania:
- dozór powierzonego mienia
- ewidencja pojazdów, kontrola osób
- wykonywanie obchodów
- rejestr zdarzeń

Oczekujemy:
- mile widziane aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- niekaralności
- mile widziane doświadczenie w ochronie

Zapewniamy:
- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie dwuzmianowym, praca w godzinach 7:00-19:00 oraz 19:00-7:00
- szkolenie wstępne, umundurowanie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.517 - pokaż numer telefonu - 517-574-235.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA