Praca w Niemczech - Monter

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
Human&Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Monter (wykończenie)

Miejsce pracy: Kronach-Neuses (północno-wschodnia Bawaria), Niemcy

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
-montaż lekkich plastikowych komponentów/zespołów - w firmie produkuje się deski rozdzielcze do samochodów,
-rejestrowanie ilości wyprodukowanych sztuk,
-wizualna kontrola jakości zgodnie ze specyfikacją,
-komunikacja ustna z kierownikiem zmiany w przypadku zakłóceń w procesie produkcyjnym.

Oferujemy:
-pracę na okres długoterminowy,
-umowę o pracę z oddelegowaniem A1,
-pracę od poniedziałku do piątku,
-pracę w systemie zmianowym,
-atrakcyjne wynagrodzenie 1812,80 EUR (przy 174h/miesiąc) brutto z możliwością nadgodzin,
-dla osób pracujących podczas zmiany nocnej dodatek +25%,
-dla osób ambitnych, dodatek do +25% premii za przekroczenie norm,
-mieszkanie z dofinansowaniem 300 EUR
-opiekę koordynatora.

Wymagania:
-dbałość o jakość wykonywanej pracy,
-znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie ustnych i pisemnych instrukcji (proste komendy związane z wykonywanymi czynnościami montażowymi, np. Zamontuj część, uwaga alarm, proszę przynieść etc.) zarówno w formie ustnej jak pisemnej (instrukcje montażowe)
-inne języki mile widziane ale nie wymagane
-doświadczenie na montażu mile widziane.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy, prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human&Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human&Hunter Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human&Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.
Aplikuj na stanowisko:
Praca w Niemczech - Monter
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości