Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Region: Dolnośląskie
Dla naszego stałego klienta poszukujemy monterów mebli.
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miejsce pracy: Niemcy /wiele lokalizacji/

Zadania:
Dostawa mebli zgodnie z zamowieniem klienta
Wnoszenie paczek z meblami do domu klienta
Prace montażowe
Prace demontażowe
rejestracja reklamacji

Oczekiwania:
Doświadczenie w wyżej wymienionych obszarach
Komunikatywna znajomość niemieckiego
Prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziany
Gotowość do zmiany miejsca pracy na terenie całych Niemiec

Oferta:
Niemiecka umowa
Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie
Zakwaterowanie
Opieke koordynatora

Oferty pracy P.I.N. Personal

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA