Praca w Niemczech - hydraulik, malarz, spawacz

Miejsce pracy: Lipsk
Kraj: Niemcy
Dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Niemczech prowadzimy rekrutację na stanowiska:

hydraulik ,
• malarz,
spawacz .

Poszukujemy osób mobilnych z własnym transportem, które znają język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację. Konieczne jest również doświadczenie w zawodzie.

Oferujemy:

• niemiecką umowę o pracę na pełen etat,
• darmowe zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym, max 15 km od miejsca pracy,
• możliwość wypracowania 60 h tygodniowo,
• stawka od 13,00 do 15,00 € netto za każdą przepracowaną godzinę,
• wszystkie przepracowane godziny wypłacane na bieżąco (brak zeitkonta),
• możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek,
• opiekę koordynatora,

Zakres obowiązków:

hydraulik : montaż instalacji sanitarnych i grzewczych,
• malarz: malowanie, tapetowanie,
spawacz : Spawanie w różnych metodach (135,141,111,311).

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Oferty pracy Grupa590

4 dni temu z lento.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA