Praca w Monachium

Miejsce pracy: Świdnica
Region: Lubuskie
Termin : 15.09.2019
Lokalizacja : Monachium , Bawaria, dom jednorodzinny, osobny pokój z łazienką, TV, radio, Internet, rower i ogród do dyspozycji, czas wolny,
Poszukiwana kobieta z komunikatywną znajomością niemieckiego
Do opieki małżeństwo,dodatek w kwocie 10,00 euro brutto,

Pani Irma : lat 86, 155 cm, 60 kg. Duże problemy ze słuchem - aparat słuchowy. Ciśnienie, początkowe stadium demencji. Porusza się samodzielnie. Potrzebuje pomocy przy higienie ciała, ubieraniu, rozbieraniu. Częściowe nietrzymanie moczu – pielucho majtki. Stan odżywiana normalny, dieta normalna. Podopieczna lubi zdrowe, świeże jedzenie. Sporadyczne problemy z przesypianiem nocy. Zajęcia z fizjoterapii odbywają się 1x w tygodniu. Miła, pozytywna osoba.
Pan Josef : lat 87, 180 cm, 85 kg. Posiada okulary i aparat słuchowy. Porusza się za pomocą laski. Higienę osobistą wykonuje samodzielnie. Nosi pielucho majtki. Nie ma problemów z przesypianiem nocy. Zajęcia z fizjoterapii 1x w tygodniu. Pan choruje na serce. Nie ma demencji. Jest otwartą, spokojną osobą. Stan odżywiania normalny. Również lubi dobrze zjeść.
Oboje Państwo lubią spacery, wspólnie oglądają TV.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: @ lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 - pokaż numer telefonu - 22 120 21 00, pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
Aplikuj na stanowisko:
Praca w Monachium
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości