Praca w młodym zespole-elastyczny grafik

Miejsce pracy: Gdynia
Region: Pomorskie
Lubisz ograniczenia? My też nie!
Dlatego u nas możesz łączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki elastycznemu grafikowi jesteś w stanie rozplanować swój dzień jak tylko chcesz.
Co więcej-jesteśmy w samym centrum Gdyni.
Przyjdź,przekonaj się sam ;)

Jeśli szukasz:
- pracy, która pozwoli Ci połączyć pracę z nauką?
- możliwości bycia niezależnym?
- perspektyw rozwoju?

Jeżeli,chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/a TAK, to właśnie Ciebie szukamy!

Wymagamy:
- pozytywnego nastawienia
- zaangażowania w powierzone zadania,
- dyspozycyjności min. 100h/m-c

Zadania:

- odbiór połączeń przychodzących na infolinii,
- realizacja zgłoszeń mailowych,
- dosprzedaż dodatkowych usług i produktów.

Oferujemy:
- elastyczny grafik,
- 2 wypłaty w jednym miesiącu,
- pracę w młodym zespole,
- pakiet wdrożeniowy zakończony Certyfikatem,

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu! ;)

Oferty pracy CCIG

Prosta praca biurowa | Tarnów
2 dni temu z lento.pl
Praca dla STUDENTÓW I UCZNIÓW
Szukasz pierwszej pracy? Nie wymagamy doświadczenia!
Zmiana poranna lub popołudniowa - sam ustalasz...
NOWY projekt w TARNOWIE | Odbieranie połączeń
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA