Praca w mediach na stanowisku dziennikarza / redaktora

Miejsce pracy: Rybnik
Region: Śląskie

Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku poszukuje osoby na stanowisko: dziennikarz / redaktor.

Zadania:

- tworzenie własnych materiałów dziennikarskich dotyczących Śląska,
- tworzenie materiałów zleconych,
- opracowywanie materiałów wideo,
- utrzymywanie i rozbudowywanie sieci kontaktów dziennikarskich.

Oferujemy:

- stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem zależnym od umiejętności i doświadczenia,
- możliwość doskonalenia warsztatu dziennikarskiego,
- rozwój zawodowy,
- dobrą atmosferę i warunki pracy.

Zainteresowany/a?

Czekamy na Twoje CV wraz z listem motywacyjnym. Dokumenty aplikacyjne prześlij na adres mailowy: biuro[at]telewizjatvt.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie Telewizji TVT w zakładce kontakt.

Być może to właśnie Ty zasilisz nasz redakcyjny zespół.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Telewizja TVT Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko dziennikarza. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Ogłoszenie pochodzi z gumtree.pl