Praca w magazynie apteki- Morena: od 24.03

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMPLETOWANIE ZAMÓWIEŃ
Nr referencyjny KAGW/03/20
Miejsce pracy: MORENA

Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Ta oferta jest dla Ciebie!

SZKOLENIE BHP: 24.03

WYMAGANIA:

Dyspozycyjność do pracy od zaraz min. 140h,
Praca od poniedziałku do piątku. weekendy dla chętnych,
Chęć do pracy,
Rzetelność, odpowiedzialność,
Dyspozycyjność do pracy zmianowej; do wyboru: poranna+ popołudniowa lub poranna+nocna lub popołudniowa lub nocna,
Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.

OBOWIĄZKI:

Kompletowanie zamówień,
Pomoc przy rozkładaniu paczek,
Skanowanie towaru.

OFERUJEMY:

Pracę w bardzo dobrej lokalizacji Gdańska - Morena,
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę,
Pracę w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00,
Pracę dla kobiet i mężczyzn.

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury przez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGW/03/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.

Oferty pracy ACTIO-HR

Operator Maszyn/ Automatyk
3 dni temu z lento.pl
4 dni temu z Nuzle