Praca w Holandii oraz Belgii od ZARAZ

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
W ciągu ostatnich 13 lat Robin stał się głównym niezależnym pośrednikiem pomiędzy osobami poszukującymi zatrudnienia i agencjami pracy tymczasowej w Holandii .

Robin pomaga europejczykom z różnych krajów w znalezieniu pracy i zakwaterowania za granicą bez prowizji. Robin za darmo pomaga w poszukiwania pracy na terenie Holandii oraz Belgii. Opinie otrzymywane od naszych klientów, pozwalają nam w udoskonalaniu jakości oferowanych przez nas usług, oraz zapewniają naszym klientom pozytywne doświadczenia związane z ich pobytem za granicą.

Z dumą możemy stwierdzić, że znaleźliśmy się na liście najlepiej ocenianych europejskich pośredników oferujących zatrudnienie w Holandii .

Szukasz atrakcyjnej oferty pracy za granicą? W tej chwili Robin dysponuje ponad 100 wakatami za granicą, w Holandii , oraz Belgii. Posiadamy szeroki wachlarz dostępnych stanowisk, niezależnie od tego czy jesteś zainteresowany/a wyjazdem w pojedynkę czy w parze i czy znasz język angielski czy nie.

Oferujemy pracę:

-w logistycę i magazynie
-produkcji
-w działach technicznych
-rolnictwie
-hotelarstwie

Wakaty oferowane są bez języka angielskiego lub z językiem angielskim.

Oferujemy Zakwaterowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wyjazdem do Holandii lub Belgii, prosimy o rejestrację na naszej stronie robin.jobs/pl w zakładcę ' uzyskaj ofertę '

Podobne oferty pracy:

Opiekunka/ pomoc opiekuna w żłobku (Mokotów)

Nowoczesny, kameralny żłobek na Mokotowie poszukuje kochanej i zaangażowanej Cioci. Jeżeli kochasz dzieci i pracę z nimi, jesteś kreatywna, masz mnóstwo pomysłów, lubisz bawić się klockami i brudzić farbami, zaś mądre zabawy, taniec i śpiew jest Twoj

2022-06-25 21:52:33
mARTA
Wczoraj z lento.pl

kierowca z busem lub bez do doręczania paczek...

Kierowców do doręczania paczek pocztowych na terenie Warszawy

2022-06-25 18:52:01
translist
Wczoraj z lento.pl

Konserwator budynku - osiedla ( technik, hydraulik...

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży technicznej obsługi nieruchomości aktualnie poszukuje osób na stanowisko konserwatora osiedla mieszkaniowego . Opis stanowiska : • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym instalacji technicznych zn

2022-06-25 18:45:34
KADRY-SERWIS
Wczoraj z lento.pl

Pakowacz

Twój zakres obowiązków, Pracownia sukien ślubnych i sukienek potrzebuje wsparcia przy pakowaniu sukienek, rozpakowywaniu zwrotów, innymi czynnościami związanymi z działalnością sklepu internetowego i szeroko pojętą logistyką., , Szukamy ciepłej i..

2022-06-25 18:40:21
DAMA COUTURE sp. z o.o
Wczoraj z pracuj.pl

Kierowca na busa kat B

Witam , zatrudnię kierowcę na busa. Rozwożenie czystych paczek IKEA. -Poszukuję kierowcy z okolic Ikea Targówek, dyspozycyjnej 5 dni w tygodniu włącznie z sobotą. Bez nałogów. Potrafiący dogadać się z klientem . Uczciwej i z chęcią do pracy . Zainter

2022-06-25 17:06:33
Grzegorz
Wczoraj z lento.pl

Magazynierów do nowo otwartej filii

Firma Lavoro Due Sp. z o.o. ( nr certyfikatu 12929) poszukuje pracowników. Dla młodych (wiek do 55 lat) energicznych i chętnych do pracy mężczyzn, prestiżowa firma motoryzacyjna oferuje stanowisko pracy w charakterze magazyniera z możliwością..

2022-06-25 14:02:44
LAVORO DUE Sp. z o. o
Wczoraj z Nuzle

Bez doświadczenia, miła atmosfera!

Lider w branży motoryzacyjnej zatrudni do nowo otwartej filii, chętne osoby w wieku do 50 lat, na stanowisko MAGAZYNIERA. Możliwość szybkiego awansu i atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym. Miejsce pracy w Jawczycach. Nie wymagamy..

2022-06-25 14:00:59
Lavoro Sp. z o. o
Wczoraj z Nuzle

Logistyk / Magazynier

2022-06-25 12:57:08
Leroy Merlin
Wczoraj z kariera.leroymerlin.pl
Aplikuj na stanowisko:
Praca w Holandii oraz Belgii od ZARAZ
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości