Praca w Holandii od zaraz do 14€ na godz

Miejsce pracy: Kłodzko
Region: Dolnośląskie
PRACA W HOLANDI OD ZARAZ
NAWET 14€ NA GODZ.


HelloFlex People jest wiarygodnym pośrednikiem pracy. Rozwinęliśmy się do średniej wielkości agencji pracy tymczasowej dla pracowników z Europy Wschodniej. Oferujemy zatrudnienie w wielu sektorach, zakwaterowanie, oraz transport do pracy.
W trosce o naszych pracowników zapewniamy wsparcie w zorganizowaniu początkowych spraw administracyjnych niezbędnych do podjęcia pracy w Holandii , a także stałą opiekę naszego zespołu na miejscu.
Nasza siedziba mieści się w miejscowości Breda.
HelloFlex People składa się z 19 osób, które codziennie służą wsparciem, oraz poradą. Jako, że komunikacja jest jednym z najważniejszych aspektów współpracy pomiędzy pracownikiem, a pracodawcą, dlatego częścią naszego zespołu są osoby, które władają językami ojczystymi większości naszych pracowników.
Już w procesie rekrutacji dokładamy wszelkich starań, aby oferta pracy została adekwatnie dobrana do umiejętności i doświadczenia potencjalnego pracownika.

Poszukujemy pracowników do pracy na magazyn do rozładunku i załadunku towarów, do pakowaniu żywności oraz na produkcje. Nie jest wymagany język oraz doświadczenie. Stawka do 14€ brutto.

Zapewniamy: Zakwaterowanie, dojazd do pracy, co tygodniowe wynagrodzenie, całodobową opiekę koordynatora. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku angielskim pod adres email rekrutacjaholandia@spoko.pl
Aplikuj na stanowisko:
Praca w Holandii od zaraz do 14€ na godz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości