Praca w Holandii dla pań i par przy mięsie

Miejsce pracy: Grudziądz
Region: Kujawsko-pomorskie
Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp. z o.o. (certyfikat nr 13657), poszukuje pracowników do pakowania mięsa drobiowego w holandii .
Opis stanowiska:
• Pakowanie,
• Robienie szaszłyków
• Orderpicker
• Spedycja
Wymagania:
• Gotowość do szybkiego wyjazdu,
• Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność,
• Nie wymagane doświadczenie i znajomość języka
• Mile widziane Panie i Pary
Oferujemy:
• Holenderską umowę o pracę
• Wypłata wynagrodzenia raz w tygodniu na konto pracownika,
• Zakwaterowanie na Hotelu o bardzo dobrym standardzie w Rotterdamie
• Ubezpieczenie zdrowotne.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem Żaneta 730 - pokaż numer telefonu - 730-936-400 w godz.9-17 od pon. do pt. lub wysłanie cv na adres: zaneta@bestenwest.pl
Oferujemy również przejazd z Polski do holandii firma www.wojtexpolnoc.pl

Oferty pracy BESTENWEST Work Sp.z .o.o

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA