Praca w handlu w Aleksandrowie Kujawskim

Znaleźliśmy 7 ofert

Zastępca Kierownika Sklepu ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Zaczynaliśmy w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś POLOmarket to ponad 280 nowoczesnych..

2024-04-15 11:30:21
polomarket
5 dni temu z erecruiter.pl

Doradca Klienta - Sklep RTV/AGD/IT

Opis oferty pracy Dla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy Klienta Dołącz do nas i zostań Expertem Zakres obowiązków - dobór produktów do potrzeb klientów - zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych

2024-04-19 15:20:27
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PeoplePro
Wczoraj z lento.pl

Doradca Klienta - sklep RTV/AGD/IT

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - dobór produktów do potrzeb klientów - zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych - prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami - przyjmowanie dostaw - ekspozycja towarów -

2024-04-11 18:30:29
PeoplePro
9 dni temu z aplikuj.pl

Kierownik Sklepu CCC Aleksandrów Kujawski

Kariera - CCC Obszar: Sklep Kraj: Polska Miasto: Aleksandrów Kujawski

2024-04-18 16:41:03
CCC
2 dni temu z kariera.ccc.eu

Praca w markecie dla osób z orzeczonym stopniem...

Zatrudnimy osoby do PRACY W MARKECIE z orzeczonym stopniem niepełnosprawności (1/2 etatu) CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ? PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pr

2024-04-04 13:40:05
DINO POLSKA S.A
4,1
16 dni temu z Employsystem

Kierownik Sklepu

Twój zakres obowiązków, budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy,, zarządzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy,, motywowanie, rozwój i organizacja pracy podległego zespołu,, dbałość o odpowiednią prezentację towaru oraz przestrzeganie..

2024-04-09 15:40:37
KiK Textil Sp. z o. o
11 dni temu z pracuj.pl

Pracownik Sklepu - Prace Inwentaryzacyjne

Twój zakres obowiązków, układanie towaru, przygotowanie sklepu do inwentaryzacji, porządkowanie sklepu..

2024-03-22 13:40:42
Tedi sieć handlowa sp. z o.o
4,0
29 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w handlu Aleksandrów Kujawski