Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Mechanik samochodów ciężarowych

Zakres obowiązków: Serwisowanie i naprawy samochodów ciężarowych różnych marek, Wykrywanie i usuwanie usterek, Wykonywanie typowych prac związanych z pojazdami ciężarowymi, Możliwość specjalizacji w konkretnych dziedzinach, takich jak hamulce, silnik

2024-02-29 14:20:05
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
praca.pl spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niemcy
3 dni temu z praca.pl

Dojarz/ Pracownik obsługi zwierząt

Gospodarstwo Rolne Jamy utrzymujące bydło mleczne zatrudni osobę na stanowisko dojarz/ pracownik obsługi zwierząt. Praca w systemie zmianowym, w trzyosobowym zespole z możliwością zakwaterowania. Zakres obowiązków: - dojenie krów na hali..

2024-01-31 14:28:50
4500 - 6500 zł
Gospodarstwo Rolne Jamy
32 dni temu - aplikuj przez Nuzle

DOJARZ PRACA W GOSPODARSTWIE ROLNYM

DOJARZ PRACA W GOSPODARSTWIE ROLNYM Rolnictwo bydło udojowe Dojarz Umowa o prace Termin zatrudnienia: od zaraz Zapewniam zakwaterowanie bezpłatne Dodatkowe informacje: Praca w gospodarstwie dojenie krów ( doświadczenie, wymagane), Wszelkie prace zwią

2023-12-06 15:05:36
work.eurotrader321
88 dni temu z lento.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Dojarz Boroszów

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 72 598 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy