Praca w Garwolinie

Miejsce pracy: Garwolin
Region: Mazowieckie
Interesuje Cię praca OD ZARAZ? Szukasz pracy z dojazdem? Aplikuj już dziś!
Dla naszego Klienta, firmy z branży kosmetycznej poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:
• operator linii pakowania
• pakowacz/ka kosmetyków

STABILNA praca lub praca dodatkowa

Oferujemy:
• stabilną pracę z prestiżowymi produktami znanych światowych marek lub pracę dodatkową,
• BEZPIECZNY proces rekrutacji i dopełnienia formalności
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), WOLNE WEEKENDY !!
• umowę o pracę tymczasową na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego
• transporty na trasach z Siedlec, Stoczka Łukowskiego, Puław, Dęblina, i Ryk
• Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Zadania:
• proste czynności manualne,
• napełnianie i pakowanie kosmetyków,
• praca przy linii produkcyjnej

Oczekujemy:
• rzetelności i zaangażowania,
• zdolności manualnych,
• umiejętności pracy w zespole
• NIE OCZEKUJEMY doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Miejsce pracy: Garwolin (firma Tatra Spring)

Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści "PRACA" na numer 882 - pokaż numer telefonu - 882 436 317 lub 882 - pokaż numer telefonu - 882 436 318 – oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem linku: https://www.randstad.pl/znajdz-prace/operator-linii-pakowania_garwolin_47324/

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferty pracy Randstad Polska Sp. z o. o.

pracownik magazynowy w centrum logistyki Amazon
19 godzin temu z lento.pl
Magazynier
wczoraj z gratka.pl
pracownik produkcji PCV/Aluminium
2 dni temu z aplikuj.pl
magazynier
Pracownik linii produkcyjnej
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA