Praca w firmie pożyczkowej - Doradca Klienta

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: Pomorskie
Doradca Klienta - Gdańsk. Praca w pożyczkach
PROFI CREDIT POLSKA S.A. jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce.
Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu:
Przedstawiciela Klienta na teren Gdańska

Zadania na stanowisku:

Sprzedaż pożyczek
Obsługa przydzielonych klientów
Pozyskiwanie nowych Klientów
Realizacja działań reklamowych na obsługiwanym terenie (ulotkowanie, plakatowanie)

Oczekiwania:

Komunikatywność
Dobra organizacja czasu pracy
Mobilność w obrębie podległego terenu sprzedaży
Mile widziane doświadczenie w sektorze pożyczek i/lub ubezpieczeń

Oferta:

Wynagrodzenie prowizyjne - płacimy najwyższe prowizje za podpisanie umowy, bez określonej górnej granicy
Możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z inną pracą
Nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej – proponujemy umowę zlecenie

Zainteresowany?
Nie czekaj, WYŚLIJ CV: mateusz.stolc@proficredit.pl lub zadzwoń.

Oferty pracy Profi Credit

Sprzedaż Pożyczek - Gdańsk. Najwyższe prowizje
tydzień temu z lento.pl
Rozklejanie zrywek Gdynia
Sprzedaż Pożyczek. Wysokie prowizje - Gdańsk
Doradca Klienta - nie wymagamy doswiadczenia
Fajna praca. Praca w pożyczkach! Gdańsk
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA