PRACA W BIURZE/ŁÓDŹ/DOGODNE WARUNKI DLA KAŻDEGO

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Nasz firma jest dynamicznie rozwijającym przedsiębiorstwem telemarketingowym.
Istniejemy od 4 lat i stale się rozwijamy, posiadamy 13 oddziałów w 11 miastach oraz zatrudniamy ponad 600 osób. Jeżeli więc jesteś na początku swojej kariery lub chcesz ją kontynuować, dołącz do naszego zespołu, ponieważ w związku z naszym dynamicznym rozwojem szukamy nowych pracowników na stanowisko Konsultanta Telefonicznego.

Twoje zadania:
• profesjonalny telefoniczny kontakt klientem ( obsługa połączeń wychodzących)

Od kandydatów oczekujemy:
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• dobrej dykcji,
• ukierunkowania na realizację wyznaczonych celów,
• pewności siebie, entuzjazmu i zaangażowania,
• doświadczenia w obsłudze klienta - będzie to dodatkowym atutem,
• dyspozycyjności, rzetelność, punktualności.

Oferujemy:
• zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie, w ramach umowy zlecenie.
• motywujący system wynagrodzeń (wynagrodzenie min. 11,60zł netto + premia i konkursy),
• szkolenia wdrażające w zakres obowiązków,
• atmosferę opartą na współpracy w centrum miasta,
• dodatkowe benefity w postaci Pakietu medycznego.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.
Więc jeśli poszukujesz pracy w komfortowym biurze , chcesz dobrze zarabiać i rozwijać swoje umiejętności dobrze trafiłeś.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).".
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA