Praca w biurze turystycznym,Wałbrzych (1/2 etatu)

Miejsce pracy: Wałbrzych
Region: Dolnośląskie
Agencja zatrudnienia WorkProfi poszukuje Pracownika do obsługi klienta w biurze turystycznym.
Praca w Wałbrzychu, Bezpośrednie zatrudnienie przez pracodawcę

Obowiązki:
- sprzedaż usług turystycznych
- obsługa klientów w biurze
- przygotowanie ofert
- dobór odpowiedniej oferty turystycznej
- obsługa social mediów

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- umiejętność obsługi komputera
- znajomość Facebooka
- doświadczenie w obsłudze klienta i/lub w sprzedaży (mile widziane doświadczenie w branży turystycznej)
- komunikatywność
- zainteresowania związane z turystyką, geografią
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę biurową na pół etatu, od poniedziałku do piątku, niektóre soboty
- wynagrodzenie: podstawa + prowizja sprzedażowa

Prosimy o przesłanie CV na adres: joanna.salamonska@workprofi.eu, w tytule: Praca w biurze turystycznym/Wałbrzych

Oferty pracy Workprofi

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA