Praca w barze w Sopocie

Znaleźliśmy 6 ofert

BARMANKA - Gdańsk TYGODNIÓWKI

Klub Ezo w Gdańsku zatrudni barmankę ! Jeśli nie masz doświadczenia nie przejmuj się. Na miejscu czeka na Ciebie nasz zgrany, młody zespół, który Cię wszystkiego nauczy. Bardziej od Twojego doświadczenia docenimy fajną energię, otwartość na nowe wyzw

2024-02-19 12:07:01
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Dodatkowa
EZO
66 dni temu z lento.pl

Kelner/ barman

Zakres obowiązków:Obsługa Gości restauracji, wydawanie dań a'la carte, przygotowywanie napoi oraz koktajli, obsługa imprez okolicznościowych organizowanych w restauracji, dbanie o utrzymanie czystości i porządku na sali restauracyjnej i zapleczu keln

2024-04-23 18:41:28
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Aqua House Sp. z o. o
5,0
2 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Kelner / Kelnerka - Barman / Barmanka

Twój zakres obowiązków, Danie o dobry wizerunek firmy, Obsługa klienta, Praca za barem..

2024-04-22 09:40:37
Rodzaj pracy: Stała
Pura Vida Sp. z o.o
3 dni temu z pracuj.pl

Barman / Barmanka

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych i bezalkoholowych zgodnie z zamówieniem, Znajomość menu i umiejętność doradzania klientom w wyborze odpowiedniego napoju, Przygotowywanie koktajli i drinków zgodnie z..

2024-04-05 10:40:38
Pomarańczowa Plaża
20 dni temu z pracuj.pl

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie i serwowanie napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych zgodnie z recepturami i standardami lokalu, Obsługa klienta, przyjmowanie zamówień i udzielanie informacji na temat dostępnych napojów, Monitorowanie..

2024-03-28 12:40:36
Naszwie Ewa Łapa
28 dni temu z pracuj.pl

Kelner/barman

Zakres obowiązków:- wydawanie dań gotowych- kasowanie należności- utrzymywanie porządku w miejscu pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowanyWymagania pożądane: Wyks

2024-03-21 18:41:26
PIMEKO sp.j
35 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w barze Sopot