praca w banku

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie
Doradca klienta
Placówka partnerska Alior bank SA w Pruszczu Gdańskim.

Zakres obowiązków:
Sprzedaż produktów bankowych : konta, lokaty, kredyty,
• bieżąca obsługa klienta również telefoniczna ,
• obsługa punktu kasowego,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży,
• doświadczenie w finansach będzie mile widziane
• łatwość nawiązywania kontaktów z klientem,
• komunikatywność, duża energia w działaniu, świetna organizacja pracy własnej,
• preferowane wykształcenie wyższe,
• prawo jazdy B.

Oferujemy :
• umowę o pracę, poprzedzona umową na okres próbny,
• system wynagradzania oparty na : wynagrodzenie podstawowe, premie sprzedażowe, premie uznaniowe,
• bezpłatne szkolenia, w tym szkolenie przygotowawcze,
• możliwości rozwoju zawodowego w sektorze finansowym,
• pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@tpdf.pl

Oferty pracy Partner Alior Bank S.A

doradca bankier
5 dni temu z lento.pl
specjalista w banku
6 dni temu z lento.pl
bankier doradca
tydzień temu z lento.pl
Bankowy doradca klienta
tydzień temu z trojmiasto.pl
Bankowy opiekun klienta
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA