Praca Ukończone studia w Przemyślu

Znaleźliśmy 9 ofert

Inżynier Budowy

# GAZONAFT Sp. z o. o. w Przemyślu poszukuje Inżyniera Budowy! Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznie rosnącej firmie! GAZONAFT Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma działająca w branży sanitarnej - budowlanej. Nasz..

2024-04-24 20:35:24
5500 - 8000 zł
GAZONAFT Sp. z o. o
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Magister- 7000 netto- Przemyśl (ul. Sikorskiego/Grunwaldzka)

Apteka Słoneczna w PRZEMYŚLU (ul. Sikorskiego/Grunwaldzka) zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

2024-04-11 13:10:01
14 dni temu z praca.farmacja.pl

Magister- 7300 netto- Przemyśl (ul. Focha/Jagiellońska)

Apteka Słoneczna w PRZEMYŚLU (ul. Focha/Jagiellońska) zatrudni MAGISTRA FARMACJI Osobie zatrudnionej na powyższym stanowisku oferujemy: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atra

2024-04-11 13:10:00

Inżynier robót elektrycznych

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-04-03 18:37:43
LeasingTeam Group
2,8
22 dni temu z hrlink.pl

Inżynier budowy (roboty elektryczne)

2,8

Magister Farmacji

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

2024-04-03 19:17:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Apteka Dr.Max
22 dni temu z praca.pl

Inżynier budowy (roboty elektryczne)- branża...

2,8

Twój zakres obowiązków, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru, monitorowanie stanów w magazynie aptecznym..

2024-04-05 12:40:47
Dr.Max Polska
20 dni temu z pracuj.pl

Inżynier budownictwa - główny specjalista ds...

Zakres obowiązków:Planowanie i realizacja inwestycji zasobów mieszkaniowych, kierowanie robotami budowlanymi. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: BudownictwoWymagania dodatkowe: Uprawnienia: p

2024-03-28 18:41:35
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp.z.o.o
28 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Przemyśl