Praca Ukończone studia w Gryfinie

Znaleźliśmy 6 ofert

Magister Farmacji

Apteki pod marką Gemini to wyjątkowe miejsce zarówno dla pacjenta, jak i dla pracownika. Każda apteka tworzy zgrany zespół złożony z profesjonalistów i pasjonatów. Możesz mieć pewność pracy z szerokim..

2024-04-22 14:17:25
Gemini Polska Sp. z o. o
2 dni temu z erecruiter.pl

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-04-22 17:07:02
Gemini Polska
2 dni temu z geminipolska.com.pl

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

2024-04-03 19:03:48
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Apteka Dr.Max
21 dni temu z praca.pl

Technik lub inżynier budownictwa

Zakres obowiązków:Nadzór nad robotami w zakresie instalacji sanitarnych, nadzór nad wykonywaniem przeglądów gazowych, nadzór nad rozliczeniem c.o., rozliczanie mediów, Wymagania:Wymagania konieczne: Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (

2024-04-04 18:41:15
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DOLNA ODRA
20 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Twój zakres obowiązków, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru, monitorowanie stanów w magazynie aptecznym..

2024-04-05 13:40:38
Dr.Max Polska
19 dni temu z pracuj.pl

Inżynier Rozwoju Produktu i Procesu

Twój zakres obowiązków, Wdrażanie projektów zgodnie z założeniami technicznymi, Opracowanie dokumentacji techniczno-produkcyjnej, Projektowanie procesów produkcyjnych, Analiza i optymalizacja procesów, Analiza problemów, Konsultacja projektu i..

2024-03-26 15:42:10
Jaeger Polska Spółka z o.o
4,9
29 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Ukończone studia Gryfino