Praca Spawanie w Policach

Znaleźliśmy 1 ofertę

Spawacz

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz Miejsce pracy: Police, Polska WYMAGANIA: Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 miesiące Dokładności, precyzji Mile widziana umiejętność pracay..

2024-04-07 13:52:32
3460 - 3620 zł
VB Idea Prosta Spółka Akcyjna
5,0
18 dni temu - aplikuj przez Nuzle
Podobne oferty pracy

Spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej

Zakres obowiązków:spawanie konstrukcji ze stali nierdzewnej Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: spawanie, czytanie rysunku technicznegoInne wymagania: warunkiem podjęcia pracy jest zdanie egzaminu ze spawania

2024-03-27 18:41:58
od 4500 zł Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Orange Team Sp.z.o.o
Koszalin +128km
29 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Spawanie Police