Praca Spawanie w Koszwały

Znaleźliśmy 2 oferty

Spawacz/monter

Zakres obowiązków:Spawanie, szczepianie, składanie konstrukcji ze stali nierdzewnej, czarnej i aluminium metodami TIG i/lub MIG/MAG. Samokontrola i ocena poprawności wykonania spoin. Wykonywanie dodatkowych prac ślusarskich i montażowych, przygotowan

2024-04-02 18:41:19
do 7800 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Base Group sp. z o.o 
4,2 
16 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Spawacz mig/mag

Zakres obowiązków:Spawanie stali węglowej w metodach MIG/MAG, montaż elementów w oprzyrządowaniu, dotrzymanie zasad BHP oraz utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 7-15 lub 8-16 (zgodnie z grafiki

2024-04-02 18:41:19
do 6300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Base Group sp. z o.o 
4,2 
16 dni temu z Gdański Urząd Pracy
Podobne oferty pracy

Spawacz/spawanie elektrodą zasadową

Zakres obowiązków:Prace przy produkcji i montażu konstrukcji stalowych i zbiorników magazynowania wody, spawanie elektrodą w osłonie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 7-15. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodow

2024-03-21 18:41:26
od 4700 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Zakłady produkcyjno-usługowe aqua-tech spółka...
28 dni temu z Gdański Urząd Pracy

Spawanie metodą MAG / Finlandia

Spawanie metodą MAG 135 / Finlandia Miejsce pracy: Finalndia. Forma pracy:Pełny etat Umowa:Umowa o pracę Liczba wakatów: 4 Godziny pracy: 40-60 h tygodniowo Spawanie stali czarnej o grubości 10 - 30 mm metodą MAG. WYMAGANIA: Konieczne doświadczenie j

2024-01-22 12:26:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
DnD Invest
Gdańsk +14km
87 dni temu z lento.pl

Inspektor spawania

Twój zakres obowiązków, Nadzór nad dokumentacją przeglądów urządzeń spawalniczych, Odpowiedzialność za kwalifikacje i certyfikację spawaczy, Przeprowadzanie lub koordynacja procesu kontroli połączeń spawanych, Współodpowiedzialność za zgodność z..

2024-04-11 08:40:11
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
SCHMID POLSKA Sp. z o. o
Elbląg +40km
7 dni temu z pracuj.pl

ŚWIATŁOWODY - spawanie, wdmuchiwanie

Budujemy sieci światłowodowe Zatrudnimy Kablarza ŚWIATŁOWODOWEGO z praktyką w spawaniu i dmuchaniu kabli światłowodowych lub osobę do PRZYUCZENIA zakres prac: wciąganie kabli, spawanie światłowodów wymagane: prawo jazdy i doświadczenie Praca Sztum or

2024-04-04 11:28:06
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Inwestor MediaSp. z o.o
Sztum +50km
14 dni temu z lento.pl

ELEKTRYK lub KABLARZ ŚWIATŁOWODOWY - SPAWANIE...

Firma wykonująca prace budowlane kablowe w okolicach Sztumu, Gdańska, Elbląga zatrudni: Kablarza ŚWIATŁOWODOWEGO - SPAWACZA światłowodów lub ELEKTRYKA zakres prac: wciąganie kabli, spawanie światłowodów wymagane: prawo jazdy Praca głównie od poniedzi

2024-04-04 11:27:53
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Inwestor Media
Malbork +32km
14 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Spawanie Koszwały

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 195 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy