Praca spawacze Niemcy/Bawaria/ i kurs spawania TUV _Ostrów

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski
Region: Wielkopolskie
     Praca w dużych niemieckich Firmach - OD ZARAZ (Niemcy Bawaria). bezpośrednio zlecane niemieckiej agencji pracy w Bawarii - bez pośredników (najbogatszy rejon Niemiec) - dla której wykonujemy kursy oraz kierujemy do pracy - kursy spawacza międzynarodowego TUV w niemczech oraz w Polsce (Ostrów Wlkp.) - wg. Normy ISO 9606-1 , Normy AD-2000 Merkblatt HP3 oraz Dyrektywy 2014/68/UE.
     CENY KURSÓW SPAWACZA OD NOWEGO ROKU WZROSNĄ/.

    Od kandydatów na pracowników nie wymaga się znajomości języka niemieckiego lecz mile widziane podstawy komunikacji niemiecki lub angielski.
Praca od zaraz Niemcy - już ponad 70-ciu spawaczy !!! przez nas wyszkolonych i skierowanych pracuje - w niemczech BAWARIA.

    Agencja Niemiecka w ramach wspólnej umowy z naszym Ośrodkiem zapewnia "UMOWĘ NIEMIECKĄ" o pracę na czas nieokreślony z pełnym ubezpieczeniem - dla - spawaczy przez nasz wyszkolonych po zakończonym kursie spawacza międzynarodowego TUV (od zaraz).

    Zarobki 2050 euro netto na rękę (minimum przez 4 m-ce, później możliwość podwyżki) - wynagrodzenie wypłacane przez Agencję Pracy w niemczech (Bawaria).
System pracy minimum 150 godzin pracy w miesiącu (możliwość płatnych nadgodzin) umowa o prace od razu na czas nieokreślony - nocleg (przez 1 tydzień) opłaca i rezerwuje Agencja pracy w niemczech również później koordynuje zakwaterowanie.

     Agencja pracy (niemiecka), zapewnia również odzież robocza i pełne ubezpieczenie (w tym zdrowotne) w niemczech (również na dzieci - rodzinę pracownika).

Przyjazd w niedzielę (po kursie spawacza) do Niemiec i praca od wtorku (poniedziałek - podpisanie umowy oraz szkolenie BHP przez Agencję Pracy w niemczech - Bawaria).

      Czas trwania kursu podstawowego (blachy) spawacza międzynarodowego TUV w Ostrowie Wlkp. - do 1 tygodnia dla osób pracujących wcześniej jako np. ślusarz lub pomocnik spawacza itd. (dot. 1 metody) lub do 2 tyg. dla pozostałych osób (szkolenia również w soboty) w Ostrowie Wlkp. (na miejscu w Ostrowie Wlkp. - również zakwaterowanie - około 25 zl. za dobę).

     Po szkoleniu spawacza międzynarodowego uczestnik otrzymuje - certyfikat spawacza TUV (opcja książeczki spawacza). Certyfikat spawacza w języku niemieckim (tłumaczony na rewersie oryginalnie przez TUV na j. polski, francuski i angielski) wg. Normy ISO 9606-1 , Normy AD-2000 Merkblatt HP3 oraz Dyrektywy 2014/68/UE. -__ KOPIE dokumentów wysyłamy do Agencji Praca w niemczech - Bawaria.

     KURSY SPAWANIA - od rana do wieczora, również soboty do dyspozycji w naszym Ośrodku najnowszy sprzęt do spawania KEMPPI i ESAB - realizacja kursu TUV w Ostrowie Wlkp. - lub po uzgodnieniu u nas w niemczech .

     POLECANE METODY DLA NIEMIECKICH FIRM - /KURS SPAWACZA/ - metoda 141 TIG - kwasówka (blachy i rury) - PLUS - metoda 135/138/ - blachy __ takie zalecenia mamy od niemieckich kontrahentów.

      Koszt (CENY) kursu z egzaminem, certyfikatem spawacza międzynarodowego TUV - dla wszystkich i wybranych metody spawania (książeczka spawacza - 200 zł.):

metoda 135 (138) MAG - 2800 zł. na DE wymagamy 4 pozycji spawania (plus możliwość rury - 2000 zł.)

metoda 131 MIG (Alum.) - 3300 zł. blacha (plus możliwość rury - 2500 zł.)

metoda MMA - 111 (elektroda) - 2800 zł. blacha na DE wymagamy 4 pozycji spawania (plus możliwość rury - 2000 zł.)

metoda 311 ACET.-TLEN. - 2800 zł. blacha (plus możliwość rury - 2000 zł.)

metoda 141 TIG (moduły: stal czarna lub tzw. kwasówka lub aluminium) - cena od 1 modułu 141 TIG - 2800 zł.(blacha) plus możliwość rury 2000 zł.

Posiadamy NIP UE - wystawiamy faktury również w "Euro"       

Zdjęcia naszego sprzętu na kursie spawania:   www.fenix-ostrow.pl/kurs-spawania-tuv-i-is

Aplikuj na stanowisko:
Praca spawacze Niemcy/Bawaria/ i kurs spawania TUV _Ostrów
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości