Praca Składanie mebli w Warszawie

Znaleźliśmy 1 ofertę
Oferta Wyróżniona

Kurier Top ogłoszenie PILNE

Zatrudnię od zaraz kuriera. Do podstawowych obowiązków należy: - Doręczanie przesyłek do klientów indywidualnych i firm na terenie Warszawy. - Odbiór przesyłek od klientów. - Obsługę terminala i skanera. - Dbanie o dobry wizerunek firmy...

2024-04-19 21:57:23
6500 - 7500 zł
patro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
6 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Pomocnika kierowcę do montażu mebli

Dzień dobry, Poszukujemy osoby na stanowisko kierowca pomocnik do montażu mebli. Wymagane prawo jazdy kat B i umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego typu bus. Płatne od 27;/h w zależności od umiejętności i zaangażowania w pracę. Praca od ponie

2024-04-21 12:23:43
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
NO PROBLEM profesjonalny montaż mebli
4 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Poszukujemy monterów do składania poszczególnych...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - prosty i łatwy montaż mebli (biurka, stoły) - obsługa narzędzi (wkrętarka) - proste prace pomocnicze WYMAGANIA: - sumienność - dokładność - zdolności manualne - mile widziane doświadczenie - dobra sprawność fizyczna OFERUJEMY: -

2024-04-19 15:30:34
Grupa Contrain
Łódź +120km
6 dni temu z aplikuj.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Składanie mebli Warszawa

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 280 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy