Praca Roznoszenie paczek w Bytomiu

Znaleźliśmy 4 oferty

KURIER/ KIEROWCA Nowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA: - Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - Uprawnienia: skuteczna komunikacja,Komunikacja w grupie - Inne wymagania: Wymagania: Prawo jazdy kat. B, Umiejętność komunikacji w grupie

2024-04-19 07:31:19
Firma usługowo-transportowa grądek damian
Dzisiaj z aplikuj.pl

Kurier/ kierowca

Zakres obowiązków:Codzienny załadunek, rozładunek paczek na magazynie. Rozwóz, zbiór paczek na powierzonym rejonie samochodem kurierskim ( BUS) zgodnie z restrykcjami systemowymi firmy kurierskiej. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak l

2024-04-18 18:41:22
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Dostawca - Kurier

Twój zakres obowiązków, Odbieranie i dostarczanie posiłków/zakupów., Dostawy kurierskie małych przesyłek (Xpress Delivery)., Zabezpieczanie przesyłek przed ewentualnymi uszkodzeniami, Utrzymywanie dobrych relacji z klientami..

2024-04-16 09:40:32
Rodzaj pracy: Stała
PTD PARTNER ALICJA SLESICKA
3 dni temu z pracuj.pl

Praca dla kuriera

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisku Kurier miejski.Kim jesteśmy?Flow Apps to zaufany i polecany partner flotowy dla aplikacji Glovo, Uber Eats, Stuart, Xpress Delivery, Jush, Bolt Food, Uber, Bolt czy Free Now. Umożliwiamy naszym kurierom os

2024-03-29 11:00:24
FLOW APPS sp. z o.o
21 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Roznoszenie paczek Bytom