Praca Rozliczanie PIT-ów w Wałbrzychu

Znaleźliśmy 6 ofert

Księgowy/a - Ekspert ds. Podatkowych

Wymagania: Wykształcenie wyższe o profilu ekonomiczno-finansowym lub prawnym, dobra znajomość przepisów podatkowych, szczególnie z zakresu VAT, CIT, kilkuletnie doświadczenie w firmie doradztwa podatkowego lub jako

2024-04-08 16:49:07
Arche Consulting
4,9
12 dni temu z arche-consulting.pl

Specjalista ds. Księgowych

Twój zakres obowiązków, przygotowywanie i weryfikacja dokumentów księgowych,, księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, kontrola rozrachunków i płatności,,..

2024-04-19 14:40:46
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
MIEJSKI ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH SPÓŁKA...
Wczoraj z pracuj.pl

Księgowa/y

Zakres obowiązków:Charakterystyka wykonywanej pracy: księgowa/y w administracji publicznej. Ogólny zakres obowiązków: księgowanie dowodów księgowych w systemie FK, dokonywanie opisu merytorycznego faktur i rachunków, przygotowywanie przelewów, sporzą

2024-04-13 18:41:18
do 5300 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Krajowe biuro wyborcze delegatura w wałbrzychu
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Księgowy / Księgowa

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,, Nadzór nad procesami księgowymi i podatkowymi firmy,, Sporządzanie sprawozdań finansowych wymaganych przepisami,, Przygotowanie i sporządzanie deklaracji..

2024-04-11 17:40:27
LEGIPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9 dni temu z pracuj.pl

Samodzielny księgowy

Zakres obowiązków:samodzielne prowadzenie książki przychodów i rozchodów zgodnie z obowiązującymi przepisami, kompleksowe i terminowe wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego, wyliczanie deklaracji PIT/CIT/VAT/ZUS, sporządzanie dek

2024-04-11 18:41:11
od 10000 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
9 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

Główna Księgowa w spółce handlowej

Twój zakres obowiązków, Nadzór i kontrola funkcjonowania działu księgowego oraz pracy podległych pracowników, Bieżące i prawidłowe prowadzenie pełnej księgowości oraz ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych, Księgowanie..

2024-03-21 09:40:37
LeasingTeam Professional
30 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Wałbrzych