Praca Rozliczanie PIT-ów w Tczewie

Znaleźliśmy 3 oferty

Księgowa/y

Zakres obowiązków:Oferta pracy kierowana do osób z DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM:- Praca w dziale ksiąg handlowych, - Znajomość ustawy Ordynacja Podatkowa, VAT i KSH, - Czas pracy: pn. czw 8:00-16:00 ; pt 7:00-15:00Osoby zainteresowane proszone są o przes

2024-04-03 18:41:47
od 6000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biuro Rachunkowe Janina sp. z o.o
13 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Młodszy księgowy (m/k)

Twój zakres obowiązków, księgowanie wyciągów bankowych,, nadzorowanie terminów płatności,, bieżący kontakt z klientami w celu wyjaśnienia ewentualnych niezgodności finansowych,, tworzenie cyklicznych raportów płatności,, kontrola i dochodzenie..

2024-04-05 14:40:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
TRANS POLONIA S.A
11 dni temu z pracuj.pl

Księgowy / księgowa

Zakres obowiązków:ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- dekretowanie faktur zgodnie z planem kont, wprowadzanie wyciągów bankowych, sporządzanie bilansów, sprawozdań, rozliczanie mediów,- przygotowywanie umów o dzieło, umów zlecenie, sporządzanie i wysyłanie deklaracj

2024-03-07 18:41:36
od 6100 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sitkiewicz administrowanie i zarządzanie...
40 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Tczew