Praca Rozliczanie PIT-ów w Sokołowie Podlaski

Znaleźliśmy 3 oferty

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI / KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - Uprawnienia: Obsługa komputera - Inne wymagania: Mile widziany staż pracy. Znajomość ustaw podatkowych (ustawy o podatku dochodowym od osób fizycz

2024-03-23 07:31:15
Izka izabela mielańczuk
6 dni temu z aplikuj.pl

Asystent ds. księgowości / księgowa

Zakres obowiązków:Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie kadr, sporządzanie list płac, pogłębianie wiedzy z podatków i ustaw. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: Obsługa komputeraInne wym

2024-03-22 18:41:24
do 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
7 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Młodsza / Młodszy Księgowa / Księgowy

Twój zakres obowiązków, Wystawianie faktur sprzedaży i innych dokumentów księgowych do nabywców krajowych i zagranicznych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, Weryfikacja i kompletowanie dokumentów księgowych, Ścisła współpraca z..

2024-03-04 13:40:37
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
AEDMAX.PL sp. z o.o
25 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Sokołów Podlaski