Praca Rozliczanie PIT-ów w Rzeszowie

Znaleźliśmy 9 ofert

Główna/-y Księgowa/-y

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Stanowisko: Główna/-y Księgowa/-y Miejsce pracy: Rzeszów Opis stanowiska: • Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej zgodnie z przepisami ustawy o rachunkow

2024-04-16 10:49:55
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
GRH Polska
3 dni temu z lento.pl

Księgowy/a ds. należności (OtC) z jęz. NIEMIECKIM

Księgowy/a ds. należności (OtC) z jęz. NIEMIECKIM Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana j

2024-04-17 05:25:38
L.M Group Poland
2 dni temu z infopraca.pl

Księgowa/Księgowy

Zakres obowiązkówProwadzenie pełnej księgowościKontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymiRaportowanie do Klienta oraz sporządzanie deklaracji podatkowych i spraw

2024-04-17 11:53:58
Rodzaj pracy: Stała
2 dni temu z jobs.pl

Opis stanowiska:Prowadzenie pełnej księgowości firmy produkcyjnej zgodnie z przepisami ustawy o rachunkowościKontroling merytoryczny i organizacyjny nad pracami księgowymi i kadrowo-płacowymiOrganizowanie przebiegu inwentaryzacji składnik ów majątku

2024-04-17 11:53:57

Asystentka/ pomoc księgowej

Ciągle rozwijająca się firma Budowlano-Instalacyjna, istniejąca na rynku od 1995 roku, specjalizująca się w szeroko pojętych usługach budowlano-instalacyjnych, poszukuje osoby na stanowisko Asystentki Księgowej. Wymagania: Wykształcenie wyższe ekonom

2024-04-13 11:40:02
6 dni temu z rzeszowiak.pl

Starszy Księgowy OtC / Cash Collector z językiem...

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zloka

2024-04-16 18:36:57
L.M. Group Poland Sp. z o.o
3 dni temu z hrlink.pl

Główny/a Księgowy/a

Wymagania: Min. 5 letnie doświadczenie jako Główny/a księgowy/a Wykształcenie wyższe kierunkowe Praktyczna znajomość transakcji wewnątrzunijnych Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej Znajomość programów ERP (mile widziany Comarch XL)

2024-04-17 10:40:10
GRH Polska
2 dni temu z szukampracy.pl

Pomoc księgowa Nowe

Twój zakres obowiązków, Pomoc we wprowadzaniu dokumentów księgowych do programu,, Pomoc innym pracownikom biura w pracach księgowych...

2024-04-19 12:40:37
Kancelaria podatkowa witold furman
Dzisiaj z pracuj.pl

Głowna księgowa / Główny księgowy

Twój zakres obowiązków, Prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością Spółki oraz Fundacji, Prowadzenie ksiąg rachunkowych, Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów, Odpowiedzialność za rozliczenia..

2024-04-17 11:40:31
WEKTOR WIEDZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Rzeszów