Praca Rozliczanie PIT-ów w Ostrowie Świętokrzyskim

Znaleźliśmy 5 ofert

KONTROLER FINANSOWY / KSIĘGOWY Z FUNKCJĄ KONTROLERA

O pracodawcy: Naszym Klientem jest firma, będąca częścią międzynarodowej grupy. W Polsce działa w 4 lokalizacjach. Poszukujemy lidera do działu finansowego, osoby, która będzie odpowiadać za finanse zakładu oraz odpowiadać za 2 osobowy zespół ( kadry

2024-02-29 08:26:49
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Arche Consulting
4,9
28 dni temu z lento.pl

Księgowy

Zakres obowiązków:Prowadzenie KPiR, rozliczanie ZUS, obsługa programu Płatnik. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczneUprawnienia: Obsługi komputeraInne wymagania: Doświadczenie zawodowe, znajomość prawa p

2024-03-26 18:41:29
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Biuro rachunkowe profit s.c. stępień & stępień
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Księgowa

Zakres obowiązków:samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Doświadcznie zawodowe na podobnym stanowisku.Inne wymagania:

2024-02-12 18:41:05
BIURO RACHUNKOWE KONSULTANT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
45 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowcu Świętokrzyskim

Główna Księgowa / Główny Księgowy Branża Produkcyjna

Twój zakres obowiązków, kierowanie zespołem księgowości (ok. 8 osób), bieżące delegowanie i rozliczanie realizacji powierzonych zadań; rozwój kompetencji zespołu; budowanie zaangażowania i motywacji; umiejętne przeprowadzanie zmian, szczególnie w..

2024-03-04 15:40:43
Rodzaj pracy: Stała
Climatic Sp. z o. o. Sp. k
3,8
24 dni temu z pracuj.pl

Your responsibilities, opracowywanie instrukcji obiegu dokumentów finansowo-księgowych,, kontrola prawidłowości przestrzegania instrukcji przez pracowników zakładu,, prowadzenie ksiąg rachunkowych Zakładu zgodnie z ustawą o rachunkowości i..

2024-03-04 11:41:52
Arche Consulting Sp. z o.o...
4,9

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Rozliczanie PIT-ów Ostrowiec Świętokrzyski