Praca remonty/wykończenia

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Region: Śląskie
Firma ogólnobudowlana Nikma-BUD zatrudni pracownika do prac wykończeniowych związanych z wykonaniem:

- gładzi gipsowych,

- zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych,

- prac malarskich,

a także układaniem płytek (również wielkoformatowych) i paneli podłogowych.

Forma zatrudnienia do dogadania

Oferujemy profesjonalny sprzęt oraz miłą atmosferę

Praca w godzinach 8-16 głównie na terenie Rudy Śląskiej i okolic

Od pracowników nie oczekujemy znajomości wszystkich prac związanych z wykończeniem, jest możliwość douczenia
Wymagamy staranności i zaangażowania.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel: 668 - pokaż numer telefonu - 668780031

Podobne oferty pracy:

Elektromonter (elektryk) zakładowy Nowe

Zakres obowiązków:prace elektryczne na terenie głównie Rudy Śląskiej i miast ościennych, pracodawca zapewnia transport Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowyWymagania pożądane: Wykształcenie: brak lub niepełne podsta

2022-05-16 18:45:26
Az-bud-instal dawid gałuszka
Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Brygadzista/ Kierownik budowy Nowe

Firma Max-Bud 1 Tomasz Warchala z siedzibą w Świętochłowicach specjalizująca się w robotach rozbiórkowych, poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA / KIEROWNIK BUDOWY Miejsce pracy: woj. Śląskie Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć

2022-05-16 14:43:54
MAX-BUD1 Tomasz Warchala
Dzisiaj z lento.pl

Operator Maszyn CNC- wypalarka gazowo-plazmowa...

Twój zakres obowiązków, Wytwarzanie półproduktów metalowych z wykorzystaniem maszyn CNC:, odbiór surowca do produkcji i rejestracja w systemie COMARCH,, załadunek blach na stół maszyny,, wgrywanie programów do pamięci maszyny,, przezbrajanie i..

2022-05-15 10:40:28
Sor-Drew S.A
Wczoraj z pracuj.pl

Staż z urzędu pracy Pracownik budowlany

Opis zadań:prace budowlane Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakInne wymagania: p Stypendium brutto: 1 489 PLNRodzaj umowy:Nie dotyczyOpis oferty:Oferta dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracySposób aplikowania:za pośredni

2022-05-13 18:44:14
3 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Elektromechanik

Zakres obowiązków:zapewnienie sprawnej i bezpiecznej pracy wszystkich urządzeń linii produkcyjnych oddziału poprzez sprawne, terminowe i jakościowe wykonywanie napraw, konserwacji i usuwania usterek oraz regenerację części Wymagania:Wymagania koniecz

2022-05-12 18:43:42
SANPRO SYNERGY Sp. z o. o
4 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Spawacz składacz monter

Do pracy w Rudzie śląskiej szukam składaczy konstrukcji stalowych oraz spawaczy mag.  668907860

2022-05-12 11:44:03
4 dni temu z rudaslaska.com.pl

Operator Maszyn

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku: OPERATORA MASZYN Miejsce pracy: Ruda Ślaska Zadania: Obsługa maszyn i urządzeń na liniach produkcyj

2022-05-12 11:31:29
Lambertz Polonia
4 dni temu z lento.pl

Elektryk

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku: ELEKTRYK Miejsce pracy: Ruda Śląska Zadania: • Usuwanie bieżących usterek, awarii elektrycznych w u

Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA