Praca Przygotowywanie posiłków w Wadowicach

Znaleźliśmy 1 ofertę

Restauracja Dworek Mikołaj zatrudni KUCHARZA/KUCHARKE...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zakres obowiązków - przygotowywanie dań - otwartość na trendy kulinarne - dbanie o porządek w miejscu pracy, - umiejętność pracy w zespole. - dbałość o wygląd dań i wydawkę - organizacja pracy dla zespołu WYMAGANIA: Wymagania - pos

2024-04-19 15:30:18
Restauracja dworek mikołaj katarzyna paśnik
4 dni temu z aplikuj.pl
Podobne oferty pracy

Przygotowywanie posiłków/ Приготування їжі/Kucharka/Kухар

Zatrudnimy osobę z Krakowa do przygotowywania posiłków dla 2 osób kilka razy w tygodniu ( dostosujemy się do Państwa grafiku ). Wymagania: - Dyspozycyjność 2-3 razy w tygodniu. - Stawka godzinowa 30-35 zł/god. -Przygotowanie listy zakupów potrzebnych

2024-04-17 17:04:24
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
VICTORIA
Kraków +39km
6 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Wadowice