Praca Przygotowywanie posiłków w Szczyrk

Znaleźliśmy 3 oferty

Kucharz

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk. To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy. To zgrany zespół pracowników z dobrze podzielonymi zadaniami i jasno ok

2024-04-16 11:36:36
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Meta International
8 dni temu z lento.pl

Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka...

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przygotowywanie dań zgodnie z naszymi przepisami, - przygotowanie oraz kontrola wizualna bufetów śniadaniowych - dbanie o odpowiednią estetykę potraw, - dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń w miejscu pracy, - dbanie o czyst

2024-04-15 07:30:33
TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
9 dni temu z aplikuj.pl

Kucharz kuchni azjatyckiej

Hotel Meta to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt położony w popularnym ośrodku narciarskim Szczyrk. To miejsce, w którym dba się o gości i wymaga najwyższych standardów w pracy. To zgrany z

2024-03-25 18:37:02
Meta International Sp. z o. o
30 dni temu z hrlink.pl
Podobne oferty pracy

Przygotowywanie posiłków/ Приготування їжі/Kucharka/Kухар

Zatrudnimy osobę z Krakowa do przygotowywania posiłków dla 2 osób kilka razy w tygodniu ( dostosujemy się do Państwa grafiku ). Wymagania: - Dyspozycyjność 2-3 razy w tygodniu. - Stawka godzinowa 30-35 zł/god. -Przygotowanie listy zakupów potrzebnych

2024-04-17 17:04:24
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Dodatkowa
VICTORIA
Kraków +77km
7 dni temu z lento.pl
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Szczyrk

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 264 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy