Praca Przygotowywanie posiłków w Stalowej Woli

Znaleźliśmy 4 oferty

kucharz ,pomoc kuchenna ,Szef Kuchni

Restauracja hotelowa 3* zatrudni osoby z doświadczeniem na stanowisko Szef Kuchni ,Kucharz ,Pomoc kuchenna. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv na adres @

2024-01-08 08:47:22
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Promus
102 dni temu z lento.pl

Szef kuchni i kucharz

Restauracja hotelowa 3* poszukuje Szefa Kuchni i Kucharza. Od osoby chętnej do pracy oczekujemy: Tworzenie menu a 'la carte oraz cateringowego i na uroczystości zaangażowania Współpracy z osobą zarządzająca hotelem oraz restauracją Ciągłe poszuk

2024-04-02 09:00:29
17 dni temu z lento.pl

Kucharz kuchni orientalnej

Zakres obowiązków:Łączenie przypraw orientalnych celem sporządzenia potraw orientalnych, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość na stanowisku pracy. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweUprawnienia: obsługa kas

2024-04-18 18:41:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Starszy Kucharz

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie dań zgodnie z ustalonym menu karczmy, z naciskiem na kuchnię polską., Utrzymywanie wysokich standardów jakości i higieny w pracy., Współpraca z zespołem kuchennym w celu zapewnienia sprawnej obsługi.,..

2024-03-26 14:41:04
Karczma Biesiada
24 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Stalowa Wola