Praca Przygotowywanie posiłków w Nysie

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz / Kucharka

Jeśli jesteś osobą, która: Posiada doświadczenie na podobnym stanowisku, Posiada umiejętność pracy w zespole, dobrze słucha i jest nastawiona do działania, Jest bezkonfliktowa, dyspozycyjna, Jest zdyscyplinowana w zachowaniu czystości i higieny pracy

2024-04-19 14:00:52
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Sala bankietowa Nowa Baśń i Restauracja...
6 dni temu z praca.pl

Kucharz/Kucharka

Restauracja Kredens zlokalizowana w kompleksie CENTRUM CONFERO w Nysie, poszukuje osoby chętnej do pracy w charakterze kucharza. Jeśli jesteś osobą oryginalną, ciekawą, potrafisz nawiązywać nowe znajomości i zawsze masz asa w rękawie to wyślij nam sw

2024-02-14 08:12:13
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
CENTRUM BIZNESOWO-HOTELOWE CONFERO - NOWA...
71 dni temu z lento.pl
Podobne oferty pracy

Usługi przygotowywania posiłków

Zakres obowiązków:Czynności przygotowywania posiłków według określonych receptur, jadłospisów oraz zasad dietetyki. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologic

2024-04-23 18:41:19
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A 
4,4 
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Usługi pomocy przy przygotowywaniu posiłków

Zakres obowiązków:Czynności pomocy przy przygotowywaniu posiłków. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLNRodzaj umow

2024-04-17 18:41:17
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Uzdrowisko Lądek-Długopole S.A 
4,4 
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Wczytywanie ogłoszeń...
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Nysa

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Już 73 286 użytkowników otrzymuje powiadomienia o ofertach pracy