Praca Przygotowywanie posiłków w Jasrzębiu Zdroju

Znaleźliśmy 3 oferty

KUCHARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne - Uprawnienia: doświadczenie lub umiejętność gotowania - Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJE

2024-03-12 07:31:42
Klimczak bożena klimworld import-export
16 dni temu z aplikuj.pl

Kucharz

Zakres obowiązków:przygotowywanie śniadań, dań obiadowych, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczneUprawnienia: doświadczenie lub umiejętność gotowania Wynagrodzenie

2024-01-12 18:41:01
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
76 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Szef kuchni - Kucharz zmianowy

Twój zakres obowiązków, Współtworzenie kart menu, przygotowywanie dań., Kontrola nad towarem kuchni (m.in. zamawianie, przyjmowanie do magazynu, spisywanie strat, udział w comiesięcznej inwentaryzacji),, Ustalanie planów pracy,, Kontrola i..

2024-03-12 23:40:03
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz...
16 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Przygotowywanie posiłków Jastrzębie Zdrój