Podobne oferty pracy

Oferta sponsorowana

Pracownik Ochrony - Bielany Wrocławskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - patrolowanie obiektu, - współpraca z Dowódcą Zmiany, - kontrola ruchu osobowego i transportu. WYMAGANIA: - niekaralność, - sumienność, - punktualność, - mile widziane doświadczenie i wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochr

2024-02-27 15:30:20
M2C FACILITY SOLUTION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ...
5 dni temu z aplikuj.pl

Pracownik ochrony - obiekt przemysłowy

HUNTERS - działamy na Polskim rynku od ponad 31 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik..

2024-03-02 14:18:32
od 2350 zł
Hunters
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle

Pracownik Ochrony

Grupa Kapitałowa Hunters® - działamy od ponad 31 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na..

2024-03-02 14:18:26
od 2350 zł
Hunters

Pracownik ochrony

Zakres obowiązków:Ochrona obiektu użytku publicznego. Praca w godz.: 7:00-19:00, 19:00-7:00 (do ustalenia). Oferta dostępna w sali F, B.Kontakt z pracodawcą - tel.: 888 888 249 w godz.: 8:00-16:00, e-mail: biuro@monster24.pl Wymagania:Wymagania konie

2024-03-01 18:41:56
do 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Monster-group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Pracownik ochrony - grupa mobilna

Twój zakres obowiązków, Kontrola zabezpieczenia sklepów będących w zasięgu Grupy Mobilnej, Inwentaryzacja artykułów wrażliwych, Analiza materiału CCTV, współpraca z pracownikami sklepu..

2024-03-01 14:40:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Solid Security Sp. z o. o
2 dni temu z pracuj.pl

Pracownik ochrony - sklep budowlany - ul. Długa

Firma Seris Konsalnet Holding S.A. Jest największą agencją ochrony w Polsce oraz częścią międzynarodowej Grupy SERIS - jednego z globalnych liderów rynku security. Pracownik ochrony - sklep b

2024-02-29 15:36:54
Seris Konsalnet Holding S.A
2,2
3 dni temu z hrlink.pl

PRACOWNIK OCHRONY

DUŻA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ WYNAJMEM POWIERZCHNI HANDLOWYCH ZATRUDNI PORTIERA

2024-02-29 12:50:25
GIANT INVEST SP. Z O.O
3 dni temu z lento.pl

Ochrona lub Dowódca- Magnice/ STUDENCI MILE WIDZIANI

Dowódca, ochroniarz, monitoring- praca również dla studenta! Solid Security- Magnice pod Wrocławiem Obiekt logistyczny, dobry dojazd z Wrocławia: autobusy 862; 872; czas dojazdu około 40 minut Zmiany 12/24, dowódca zmiany wymagany wpis KPOF,..

2024-02-29 08:23:21
28 - 40 zł
Solid
3 dni temu - aplikuj przez Nuzle

Zakres obowiązków:Ochrona terenu, sprawdzanie, czy pomieszczenia są pozamykane, wyłączanie/włączanie systemu alarmowego. Około 150 godzin pracy miesięcznie. Praca w godz.: 7:00-19:00, 19:00-7:00.Miejsce wykonywania pracy: Wrocław, ul. Ernsta Maya (No

2024-02-28 18:41:20
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Renata bocian zabezpieczenia techniczne...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu