praca przy sprzataniu osoby z orzeczeniem

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Region: Mazowieckie
OCZEKIWANIA:
chęci Do sprzątania
kultura osobista
OFERUJEMY:
umowę o pracę od ręki
wypłaty zawsze w terminie
odzież ochronną
szkolenie wstępne
miłe i kulturalne środowisko zatrudnienia
wsparcie i pomoc koordynatora
narzędzia i środki do wykonywania pracy
Oferta skierowana do osób z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności

Podobne oferty pracy:

Mechanik silników spalinowych

Zakres obowiązków:Demontaż silników na części pierwsze i przygotowanie do mycia i czyszczenia. Mycie i czyszczenie poszczególnych części. Przygotowywanie części do ponownego montażu. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweUpraw

2022-07-06 18:43:52
Age-power sp.j
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Pomoc w przygotowywaniu posiłków tj. obieranie warzyw i owoców, krojenie poszczególnych składników. Pomoc przy wydawaniu posiłków. Wymagania:Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)Wykształce

Usługi gastronomiczne piotr śmiechowski

Magazynier w branży papierniczej - 25 zł brutto/h...

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni dla jednego z klientów, lidera wśród dostawców papieru..

2022-07-06 18:03:43
Jaga Temp Sp z o o
Wczoraj z hrlink.pl

MAGAZYNIER -RADONICE (k.Grodziska Maz.)-20,00-22,00zł/h

Stanowisko: MAGAZYNIER Do obsadzenia dwa działy: Kompletacja Zamówień ; Dział Przyjęć Kompletacja zamówień ze skanerem kodów magazynowych Miejsce pracy: Radonice (koło Grodziska Maz.) STABILNE ZATRUDNIENIE OPIS STANOWISKA -kompletacja zamówień; -tran

2022-07-06 12:52:29
MK INTERIM Sp z o.o
Wczoraj z lento.pl

Magazynier / Kierowca

Zakres obowiązków, m.in: Przyjmowanie dostaw, Obsługa wózka widłowego, Przygotowanie i wydawanie zamówień dla produkcji, Prace magazynowe, Jazda busem do 3,5 t (dostawy i odbioru towarów od klientów

2022-07-06 12:46:43
INTERTON Sp. z o.o
Wczoraj z praca.pl

Sprzątanie terenu zewnętrznego - Natolin, ul...

Firma sprzątająca Amlux zatrudni pracownika do sprzątania terenu zewnętrznego. Lokalizacja: Natolin ul. Chemiczna. Oferujemy: pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00, wynagrodzenie godzinowe w oparciu o umowę zlecenie: 19,70 zł..

2022-07-06 12:42:47
Amlux Sp. z o. o
Wczoraj z Nuzle

Magazynier / Magazynierka z UDT

Opis stanowiska Prace magazynowe Przyjmowanie i wydawanie towaru Sprawdzanie zgodności przygotowanych do wysyłki towarów Załadunek zamówień Obsługa urządzeń magazynowych – wózki widłowe Sprawdzanie stanów magazynowych

2022-07-06 12:22:19
Zpc milanowek sp. z o.o

Operator / Operatorka urządzeń do gotowania masy

Opis stanowiska Przygotowywanie surowców i gotowanie mas mlecznych zgodnie z recepturą Zarządzanie procesem gotowania, celem zapewnienia maksymalnej efektywności produkcyjnej Przygotowywanie surowców zgodnie z recepturą Rejestracja zużycia surowców Z

2022-07-06 12:22:18
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA