Podobne oferty pracy

Pracownik produkcjiNowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2700 PLN Zakres obowiązków praca na hali produkcyjnej przy produkcji plastikowych części, branża automotive

2018-10-17 15:30:58address
Dzisiaj z Centralna baza ofert pracy

Operator maszyn i urządzeńNowe

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2250 PLN Zakres obowiązków odbiór gotowych komponentów z maszyny

2018-10-17 15:30:57address

ElektromechanikNowe

pokaż opis

Opis stanowiska: naprawa i konserwacja maszyn oraz linii produkcyjnej, diagnoza i usuwanie usterek z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczn

2018-10-17 13:19:39address
Dzisiaj z praca.pl

Pick by VoiceNowe

pokaż opis

Niemiecka agencja pracy Dynamic Zeitarbeit GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Pick by Voice Miejsce pracy: Niemcy / Heitersheim • Opis stanowiska • Komisjonowanie różnych towarów..

2018-10-17 11:56:28address
Dzisiaj z Nuzle

Pracownik MagazynuNowe

pokaż opis

Pracownik magazynu - Komisjoner/Zbieracz Zamówień(rowniez dla par) • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę • Wymiar pracy: Pełen • Wymagany język niemiecki: Nie Zakres obowiązków • zbieranie..

2018-10-17 11:55:52address

Kontrola jakości - Kostrzyn nad OdrąNowe

pokaż opis

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe lub szukasz stałego zatrudnienia, a jednocześnie interesuje Cię rozwój w branży produkcyjnej, mamy dla Ciebie propozycję pracy: KONRTOLA JAKOŚCI -..

2018-10-17 10:48:47address

Kostrzyn nad Odrą operator wózka widłowegoNowe

pokaż opis

Oferujemy:- wynagrodzenie podstawowe 2450 zł brutto- pracę w magazynie w systemie III zmianowym- premię obecnościową 250 zł brutto za przepracowany pełen miesiąc- dojazd do i z pracy (za jedyne..

2018-10-17 09:52:38address

Inżynier jakościNowe

pokaż opis

Wymagania: znajomość języka włoskiego w mowie i piśmie; wykształcenie wyższe techniczne; znajomość narzędzi jakościowych – 8D, 5WHY, PDCA, SPC, FMEA; znajomość procesów montażu, wtrysku; doświadczenie w branży Automotive; zdolność analitycznego i log

2018-10-17 09:50:02address