Podobne oferty pracy

Pracownik linii produkcyjnej

pokaż opis

Zakres obowiązków: • obsługa linii produkcyjnej • pakowanie towaru

2018-11-19 21:25:30address
Wczoraj z infopraca.pl

Ślusarz - 50+

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych

2018-11-19 15:30:56address
Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Ślusarz-monter

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu.,.Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 3200 PLN Zakres obowiązków Prace ślusarskie i monterskie

Elektromechanik

pokaż opis

Opis stanowiska: naprawa i konserwacja maszyn oraz linii produkcyjnej, diagnoza i usuwanie usterek z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki, praktyczna wiedza z zakresu mechaniki, budowy maszyn; umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczn

2018-11-19 13:31:22address
Wczoraj z praca.pl

Kostrzyn nad Odrą operator wózka widłowego

pokaż opis

Oferujemy:- wynagrodzenie podstawowe 2450 zł brutto- pracę w magazynie w systemie III zmianowym- premię obecnościową 250 zł brutto za przepracowany pełen miesiąc- dojazd do i z pracy (za jedyne..

2018-11-19 09:22:59address
Wczoraj z Nuzle

Pracownik Magazynu

pokaż opis

Pracownik magazynu - Komisjoner/Zbieracz Zamówień(rowniez dla par) • Rodzaj współpracy: Umowa o pracę • Wymiar pracy: Pełen • Wymagany język niemiecki: Nie Zakres obowiązków • zbieranie..

2018-11-19 09:13:28address

Pick by Voice

pokaż opis

Niemiecka agencja pracy Dynamic Zeitarbeit GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowisko: Pick by Voice Miejsce pracy: Niemcy / Heitersheim • Opis stanowiska • Komisjonowanie różnych towarów..

2018-11-19 09:13:09address

ELEKTROMECHANIK - Kostrzyn nad Odrą

pokaż opis

ElektromechanikMiejsce pracy: Kostrzyn nad OdrąOczekujemy od Ciebie:• Wykształcenie zawodowe (mechanik, elektromechanik, elektryk)• Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromechanika min. 3

2018-11-18 07:01:05address
2 dni temu z gumtree.pl