Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych (Holandia)

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Stawka 10,71 euro brutto / h

Praca przy pielęgnacji roślin ozdobnych dla osób ze znajomością języka obcego (Holandia , 3276566)

Miejsce pracy: Amsterdam (Holandia )
Numer referencyjny: PPR/Holandia

Zakres obowiązków:

ogólna pielęgnacja roślin ozdobnych (kwiaty, drzewka, krzewy)
sadzenie, przesadzanie, pielenie, etykietowanie roślin
przygotowywanie roślin do transportu, realizacja zamówień

Czego oczekujemy:

doświadczenie w pracy w ogrodnictwie
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
gotowość do regularnych wyjazdów za granicę
samodzielność i zaradność
sumienność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Co oferujemy:

legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
dodatek urlopowy: polski i holenderski
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie ogrodniczej
możliwość pracy dla pary

Agencja zatrudnienia - numer wpisu 5612

Oferty pracy Jobs.pl

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA