Praca przy montażu mebli

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Praca sezonowa: 16.11 do 3.12.2018

Obowiązki:
- koordynowanie pracy zespołu 10-15 osobowego
- rozładunek mebli, demontaż starych mebli, montaż nowych mebli w biurach, prace porządkowe
- współpraca z zespołem holenderskim

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem 10-15 osobowym
- mile widziane doświadczenie w montażu mebli
- mile widziane osoby z okolic Warszawy lub znające topografię miasta
- dyspozycyjność do pracy w sezonie 16.11-3.12.2018
- telefon umożliwiający połączenie z Internetem, odbiór maili (kontrakt i inne dokumenty przesyłane mailowo)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt holenderski
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- pracę sezonową od 16.11 do 3.12.2018
- pracę od poniedziałku do piątku, 40 godz. w tygodniu

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub do kontaktu telefonicznego +48 517 - pokaż numer telefonu - +48 517 491 707.
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA