praca przy maszynach produkcja drukarnia

Miejsce pracy: Pruszków
Region: Mazowieckie
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność, precyzyjność
Zakres obowiązków:
Kontrola jakości produktów
Sortowanie ręczne elementów
Obsługa maszyn produkcyjnych
Oferujemy:
Pracę w systemie 3-zmianowym
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju

Podobne oferty pracy:

Pracownik fizyczny na magazynie Nowe

- sortowanie przesyłek - rozmieszczenie przesyłek na magazynie

2022-11-26 06:56:50
FALLWORK Sp. Z O. O
Dzisiaj z fallwork.pl

Pracownik Fizyczny Nowe

- przyjmowanie towaru (sprzęt AGD)

2022-11-26 06:56:42

Kierownik magazynu

Twój zakres obowiązków, Zapewnienie sprawnego funkcjonowania operacji w magazynie, Rekrutacja i szkolenie pracowników oraz bieżąca kontrola jakości pracy podległego zespołu, Ustalanie grafików i harmonogramów pracy, Nadzór nad zamówieniami oraz..

2022-11-25 18:40:14
Solplanet (AISWEI B.V.)
Wczoraj z pracuj.pl

Kierownik zmiany/obszaru

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-11-25 18:02:35
LeasingTeam Group
2,0
Wczoraj z hrlink.pl

2,0

Operator maszyn

Twój zakres obowiązków, Przygotowywanie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych., Udział w obsłudze maszyn produkujących opakowania z tektury falistej., Udział w kontroli jakości wyrobów według obowiązujących standardów., Udział w..

2022-11-25 11:40:17
Smurfit Kappa Polska

Magazynier / Operator wózka widłowego Pruszków

Opis stanowiska: · realizowanie podstawowych prac przeładunkowych (rozładunek i załadunek towarów) · przyjmowanie i wydawanie towarów · przemieszczanie i rozkładanie towarów · dbałość o stan towaru w magazynie · obsługa wózka widłowego i jego konserw

2022-11-25 10:22:31
LANGOWSKI LOGISTICS Sp. z o.o
Wczoraj z lento.pl

Pracownik Produkcji

Poszukujemy pracowników do pracy jako Pakowacz/ka do drukarni. Praca polega na pakowaniu oraz kontroli jakości wydruku. Oczekujemy osób dyspozycyjnych do pracy zmianowej od poniedziałku do piątku. Oferta skierowana do osób bez doświadczenia...

2022-11-25 08:32:45
Level Work
Wczoraj - aplikuj przez Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA