Praca przy inwentaryzacji sklepów spożywczych

Miejsce pracy: Poznań
Region: Wielkopolskie
Zatrudnimy chętne osoby do pracy w charakterze pracownika inwentaryzacji (liczenie asortymentu).

Regularnie obsługujemy inwentaryzacje na terenie miasta, zatem możliwa jest stała współpraca.

Przy podjęciu współpracy dostęp do grafiku na miesiąc do przodu, co ułatwia zaplanowanie sobie pracy tak żeby nie kolidowała ze szkołą lub drugą pracą

Godzina rozpoczęcia: 21:30

Wymagania:

-ukończony 18 rok życia

-chęć do pracy

-dokładność

Oferujemy:

-prace w miłej atmosferze

-szkolenia dla nowych osób

-możliwość dłuższej współpracy

Umowa zlecenie

Stawka 20.70/h brutto

Uczeń/student 20.70/h netto (na rękę)

Zainteresowanych prosimy o klikanie przycisku aplikuj.

JEŚLI WIDZISZ TO OGŁOSZENIE TO ZNACZY, ŻE WCIĄŻ JEST AKTUALNE.

Podobne oferty pracy:

Pracownik inwentaryzacji 24.03

- liczenie asortymentu za pomocą skanera -przeprowadzanie bieżącej kontroli w trakcie inwentaryzacji

2022-08-06 06:56:33
FALLWORK Sp. Z O. O
7 dni temu z fallwork.pl

Pracownik inwentaryzacji – szybki zarobek

- liczeniu towaru w sklepie spożywczym - spis towaru - obsługa skanera elektronicznego

2022-07-02 06:56:26
42 dni temu z fallwork.pl

Pracownik inwentaryzacji 27.06.2021

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pomocy przy inwentaryzacji. Do Twoich zadań będzie należało liczenie lub/ i skanowanie towaru w markecie, porządkowanie asortymentu, a także drobne prace pracę zlecone przez przełożonego

2022-06-25 06:56:34
49 dni temu z fallwork.pl

Pracownik inwentaryzacji – szybki zarobek Poznań

Podstawowe obowiązki: - liczeniu towaru w sklepie spożywczym - spis towaru - obsługa skanera elektronicznego

2022-06-18 06:56:33
56 dni temu z fallwork.pl

Pracownik inwentaryzacji 13.10 22-6 (CH PANORAMA)

2022-06-18 06:56:31

Pracownik inwentaryzacji POZNAŃ

2022-06-18 06:56:26

Pracownik inwentaryzacji

2022-06-18 06:56:25

Pracownik Inwentaryzacji - praca dodatkowa

Forma zgłoszenia: wyłącznie SMS (wzór znajduje się pod koniec ogłoszenia)Szukasz dodatkowego zajęcia? Chcesz zdobyć doświadczenie?DOŁĄCZ DO NAS!W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu inwentaryzacyjnego na terenie całej Polski, aktualnie pos

2022-06-13 07:00:00
RGIS USŁUGI INWENTARYZACYJNE SP Z O O
61 dni temu z gowork.pl
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA