Praca przy granicy dla KAŻDEGO!!- Ostrava!!

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój
Region: Śląskie
Nowa oferta pracy od międzynarodowej agencji personalnej- Manuvia!!

Nie masz doświadczenia i szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem?

Zacznij karierę jako pracownik produkcji w czechach !

Czeski producent elektroniki z siedzibą w Ostrawie poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów na świecie.

W związku z rozwojem firmy otwieramy rekrutację na stanowisko Operatora produkcji.

Miejsce pracy: Ostrawa

Opis stanowiska pracy:

– składanie części i podzespołów elektronicznych,

– kontrola jakości gotowych produktów,

– pakowanie i układanie gotowych produktów,

– proste prace na komputerze (ekrany dotykowe),

– praca na pełen etat w systemie zmianowym,

Wymagania:

– sprawność manualna,

– gotowość do relokacji,

– uczciwości i odpowiedzialnego podejścia do pracy,

– gotowość do pracy godzinach nocnych,

– gotowość do pracy stojącej.

Oferujemy:

– czeską umowę o pracę ze stawką podstawową 15 860 CZK brutto

– bonus frekwencyjny 1500 CZK netto,,

– dofinansowanie do posiłków 26,50 CZK,

– dodatki za pracę w nadgodzinach, dniach wolnych od pracy oraz weekendy zgodnie z czeskim Kodeksem Pracy,

– wynagrodzenie płatne do 30. dnia kolejnego miesiąca,

– zaliczki już po 1. tygodniu pracy,

– bezpłatny transport z Katowic pod warunkiem przepracowania 90 dni,

– bezpłatne zakwaterowanie w hotelu,

– całkowite wynagrodzenie waha się od 16 500 CZK netto do 19 000 CZK netto.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny z naszą specjalistką- 665 - pokaż numer telefonu - .

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.

Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków.

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ochrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO

SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Oferty pracy Manuvia

Pracownik produkcji
14 godzin temu z jober.pl
Spawacz MIG/MAG
Spawacz 135 - Czechy - Wysoka Stawka!
tydzień temu z lento.pl
Praca w magazynie - Kutna Hora, Czechy od zaraz
Monter foteli samochodowych - Czechy
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA