PRACA Przewoźnicy Krajowi , 24 t , Firanka

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Podlasie S. A. o. /Poniatowa poszukuje przewoźników krajowych z własnym zestawem 13,6m ciągnik siodłowy + naczepa (firanka/plandeka).

Oferujemy:

- satysfakcjonujące przebiegi,

- stałą współpracę na terenie kraju,

- terminowe płatności,

- zjazdy do bazy na weekend,

- atrakcyjne stawki kilometrowe,

- kompleksowe wsparcie spedytorów przez 24h/dobę,

- karty paliwowe.
Kontakt : Katarzyna 519 - pokaż numer telefonu - 519 311 220 , Weronika 519 - pokaż numer telefonu - 519 311 222, Sebastian 519 - pokaż numer telefonu - 519311221

Oferty pracy PODLASIE S.A

Młodszy Spedytor Działu Krajowego
4 dni temu z pracuj.pl
Przewoznik Krajowy
tydzień temu z lento.pl
Przewoźnik krajowy
Przewoznik krajowy

Podobne oferty pracy:

Kierowca kat. b - dostawca

Zakres obowiązków:Rozwożenie towaru do przedszkoli i do sklepów w godzinach porannych Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodoweUprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B Wyna

2022-06-25 18:41:32
Solidez sp z o.o
Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Spedytor międzynarodowy

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

2022-06-25 09:03:17
LeasingTeam Group
Wczoraj z hrlink.pl

MAGAZYNIER PRACA ZE SKANEREM

-przyjęcie towaru, -weryfikacja jakościowa, -praca ze skanerem

2022-06-25 06:56:37
FALLWORK Sp. Z O. O
Wczoraj z fallwork.pl

Kierowca kat. C+E

Twój zakres obowiązków, Przestrzeganie ustawy o czasie pracy kierowców, Realizacja terminowych dostawy, Dbałość o ładunek, Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację

2022-06-24 18:40:24
KOLTRANS S.C. KASPRZAK ZBIGNIEW KASPRZAK...
2 dni temu z pracuj.pl

Magazynier

Twój zakres obowiązków, rozładunek i załadunek aut, przyjmowanie towarów na magazyn, wydawanie towarów z magazynu, kontrola przyjmowanego i wydawanego towaru, przygotowywanie dokumentacji i kontrola właściwego jej obiegu, obsługa wózka widłowego

2022-06-24 16:40:36
Laboratoria Natury Sp. z o.o

Kierowca Kat. C+E w transporcie międzynarodowym

Opis stanowiska Wyjazdy z Wrocławia (baza wypadowa) Zakres obowiązków: Przestrzeganie terminowości realizowanych tras Dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii Odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru Przestrzeganie obow

2022-06-24 15:21:54
Duvenbeck Logistik Sp. z o. o
2 dni temu z praca.pl

Asystent Spedytora

Twój zakres obowiązków, Obsługa międzynarodowych zleceń drobnicowych,, Bieżący monitoring realizacji dostaw,, Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,, Współpraca z klientem w procesie przyjmowania i obsługi zleceń..

2022-06-24 14:40:35
ROHLIG SUUS Logistics S.A

Kierowca CE w Niemczech

Opis oferty pracy:Firma VIRTUS PERSONAL GmbH w Landshute poszukuje pracownikow dla swoich klientow na stanowisko: Kierowca ciezarowy (CE) Silosy, Cysterny, Plandeki i Chlodnie, Most (National, International..

2022-06-24 14:31:17
VIRTUS Automotive Personal
2 dni temu z Nuzle
Dozwolone pliki:.doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
reCAPTCHA