Praca Prowadzenie księgowości w Ząbkach

Znaleźliśmy 9 ofert

Główna księgowa

Szkoła Podstawowa Nr6 im. Małgorzaty Dydek w Ząbkach poszukuje osoby na stanowisko Głównej księgowej ze znajomością programów: Finanse VULCAN,SIO,SJO Bestia, znajomość księgowości w jednostkach budżetowych

2024-02-23 14:46:57
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Szkoła Podstawowa
61 dni temu z lento.pl

Samodzielna księgowa

Biuro Rachunkowe w Ząbkach Poszukuje samodzielnej księgowej na pełen etat. Do zadań będzie należało: -prowadzenie księgowości dla klientów biura ze wsparciem Głównego Księgowego, - analiza i weryfikacja dokumentów źródłowych pod względem formalnym i

2024-02-20 10:20:56
Biuro Rachunkowe
64 dni temu z lento.pl

Główna Księgowa - Szkoła Podstawowa w Ząbkach

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Małgorzaty Dydek ul. Dzika 36, 05-091 Ząbki, zatrudni osobę na stanowisko Głównego Księgowego. Główne obowiązki: 1. Prowadzenie rachunkowości w Szkole Podstawowej Nr 6. 2. Prowadzenie sprawozdawczości finansowej i budżetowe

2024-02-05 14:54:55
Szkoła Podstawowa Nr 6, ul. Dzika 36, 05-091...
79 dni temu z lento.pl

Biuro Rachunkowe zatrudni KSIĘGOWĄ oraz osobę...

Nowoczesna, wyznaczająca standardy kancelaria doradztwa podatkowego zatrudni osobę z wiedzą, doświadczeniem oraz "otwartym " umysłem. Od kandydatów oczekujemy znajomości przepisów prawa podatkowego oraz doświadczenia w zawodzie. Elastyczność, zdolnoś

2024-01-24 04:56:44
VATAX Sp z o.o
91 dni temu z lento.pl

MŁODSZA KSIĘGOWA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: - Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Rachunkowość-Finanse - Języki: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący,rosyjski, w mowie - A1 - początkują

2024-03-07 07:31:38
A-VAT SP. Z O.O
48 dni temu z aplikuj.pl

KSIĘGOWA - ZĄBKI

Praca dla księgowej, ciekawa z możliwością zdobycia wiedzy i doświadczenia. Płaca NETTO 5000-7000zł

2024-02-21 07:50:17
Biuro Księgowe
63 dni temu z lento.pl

Księgowy / Księgowa - Kadrowy / Kadrowa

Twój zakres obowiązków, obsługa kadrowo-płacowa , wystawianie faktur sprzedaży , księgowanie kosztów i wyciągów bankowych..

2024-04-12 11:40:39
Energo bet I SP ZOO
12 dni temu z pracuj.pl

Młodsza księgowa

Zakres obowiązków:-prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami podatkowymi i rachunkowymi pod nadzorem doświadczonego księgowego do obsługi KPiR i Ksiąg Handlowych (Sp. z o.o.)-księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, (WNT, WDT

2024-03-06 18:41:31
do 5500 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
49 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Twój zakres obowiązków, współpraca w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego oraz sporządzaniu sprawozdań finansowych firmy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie bilansu zysków i strat, dekretowanie oraz bieżąca..

2024-03-27 12:40:37
Eglo Polska Sp. z o.o
28 dni temu z pracuj.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Prowadzenie księgowości Ząbki